Historia powstania Body Time Studio
Trening EMS w 20 minut | Body Time Studio Kraków

28.12.2020

Historia powstania Body Time Studio

Body Time Studio zostało założone przez trenera personalnego Norberta Gotza w październiku 2019 roku. Idea otwarcia kameralnego obiektu narodziła się tego samego roku w lutym kiedy to pojawił się pomysł i możliwość, aby działać na większą skalę. Norbert samodzielnie nie był w stanie obsługiwać tak dużej ilości klientów samodzielnie, zatem musiało pojawić się rozwiązanie – stworzenie profesjonalnego zespołu trenerskiego, który będzie pomagać ludziom osiągnąć formę ich życia, pokazywał, że zdrowe i mądre nawyki stylu życia są nie tylko łatwe do wprowadzenia, ale także stosowanie ich daje bardzo korzystne rezultaty w samopoczucia, sprawności fizycznej i stanie zdrowia.

Początkowo pojawił się dylemat jakiego rodzaju usługi będą prowadzone usługi w studio. Do wyboru mieliśmy kameralny trening grupowy o charakterze fitnessowym lub trening personalny klasyczny lub EMS, ewentualnie połączenie kilku form. Decyzja nie była prosta. Jednak mając na myśli dobro klientów, najwyższą jakość usług oraz szybką i skuteczną formę treningu wybór mógł być tylko jeden. Trening personalny EMS. Na taką formę studia się zdecydowaliśmy, głównie ze względu innowacyjny charakter treningu oraz na oszczędność czasu klientów, którzy często chcą uzyskiwać szybkie rezultaty w krótkim czasie. Działalność rozpoczęliśmy dokładnie 26.10.2019.

Studio powstało z miłości do ruchu i szacunku do wspaniałej maszyny, jaką jest ludzkie ciało. Celem naszej działalności jest niesienie pomocy ludziom w zakresie budowania nawyków zdrowego stylu życia, kształtowania sprawności fizycznej, eliminacji bólów kręgosłupa, a także przeciwdziałania skutkom siedzącego trybu życia.

Chcemy pomagać Wam z największym zaangażowaniem i pasją osiągać wspaniałe rezultaty. Dla nas najważniejszy jest Wasz osobisty sukces, który jednoznacznie będzie oznaczać nasz sukces!

Chcesz poprawić jakość swojego życia, sprawność fizyczną i zdrowie? Zapraszamy do nas na trening personalny XXI wieku. Odbierz trening próbny.