Trening EMS zalety i korzyści z regularnego stosowania
Trening EMS w 20 minut | Body Time Studio Kraków

04.01.2021

Możliwości nowoczesnego treningu EMS

Trening personalny EMS to profesjonalna usługa premium prowadzona przez trenera personalnego podczas, której trener jest tylko do Twojej dyspozycji. Forma treningu polega na wykonywaniu prostych ćwiczeń z obciążeniem własnego ciała przy jednoczesnej elektrostymulacji, która wzmaga skuteczność treningu.

Nie bez powodu EMS nazywany jest treningiem XXI wieku! Oto zalety:

  • Trening EMS nadaje się dla osób nietrenujących! Świetna wiadomość dla osób, które obawiają się, że ich sprawność fizyczna jest niewystarczająca. Nic bardziej mylnego. Trener personalny dostosuje trening do Twoich aktualnych możliwości.
  • Najważniejszą zaletą treningu EMS jest skrócenie sesji treningowej z 60, do 20 minut. Wszystko dzięki zastosowaniu elektrostymulacji i wzmożeniu pracy mięśniowej.
  • Po treningu EMS często czujesz się po prostu lepiej niż przed treningiem, nawet jeśli masz gorszy dzień. Jest to związane z wydzielaniem endorfin przez organizm w trakcie tego krótkiego i skutecznego wysiłku.
  • EMS wyszczupla sylwetkę i spala zbędne kilogramy. Dzięki przyspieszeniu metabolizmu i zużyciu dużej ilości energii w krótki czasie. W połączeniu ze zdrowymi nawykami żywieniowymi możemy osiągnąć spektakularne rezultaty.
  • Trening EMS nie obciąża kręgosłupa i stawów dzięki czemu świetnie sprawdzi się u osób borykających się z bólem pleców.
  • Trening EMS jest prowadzony w kameralnym studio treningu personalnego, które spełnia wszelkie standardy higieniczne oraz nadaje kameralny i profesjonalny charakter.

Chcesz poprawić jakość swojego życia, sprawność fizyczną i zdrowie? Zapraszamy do nas na trening personalny XXI wieku.

Odbierz trening próbny.