Jak prawidłowo przygotować się do treningu EMS? -

08.03.2023

Jak prawidłowo przygotować się do treningu EMS?

Przygotowanie do treningu nie opiera się o żadne skomplikowane czynności. Jednak, bez wątpienia, jest ono bardzo istotne i ma również wpływ na poprawny przebieg całego treningu.

Instrukcja krok po kroku

  • Około 1,5- 2 godzin przed treningiem należy zjeść lekki posiłek.
  • Zalecamy również w dzień treningu pić więcej wody. Pamiętaj, że picie 2 litrów wody powinno być swego rodzaju normą i standardem, a dopiero wypicie większej ilości, ponad ten stan oznacza nadwyżkę.
  • Dobrze jest przychodzić na treningi wypoczętym. Dzięki czemu trening przebiegnie lepiej i bardziej efektywnie.
  • Zabierz ze sobą tylko obuwie na zmianę.
  • Weź ze sobą przybory pod prysznic, aby móc odświeżyć się po treningu.

Tylko tyle i aż tyle.

Od nas na miejscu otrzymasz bieliznę, którą wypożyczamy w naszym studio. I tutaj zatrzymajmy się na chwilkę, żebyś miał/ miała świadomość tego, jak wygląda taki strój, specjalny właśnie do tego rodzaju treningu. Jest to dopasowany kombinezon, w dopasowanym do Ciebie rozmiarze. Cały strój złożony jest z kilku składowych elementów: bielizna, na nią nakładamy nasączone wodą kolejne części stroju, jak na przykład kamizelka, czy pas na pośladki, opaski na uda i barki. Do tych właśnie elementów podłączamy kable, elektrody, którymi przepływa impuls. Na sam koniec konsola sterująca i mamy wszystko.

Zapewniamy również wodę, którą chętnie się dzielimy, częstujemy swoich podopiecznych, wręcz zachęcamy do korzystania z niej, szczególnie po treningu.

W Body Time znajdziesz również niewielki sklepik z drobnymi przekąskami, więc wszystko jest pod ręką.

Pamiętaj, że dobre przygotowanie to połowa sukcesu!

Przygotowanie przed pierwszym treningiem z elektrostymulacją mięśni

Jeśli mówimy o pierwszym treningu, to poza wspomnianymi powyżej czynnościami, które dotyczą Twoich działań jeszcze poza studiem, należy jeszcze dodać kilka kolejnych już na miejscu u nas.

Na pierwszym spotkaniu, trener personalny dokona pomiarów Twojego ciała oraz analizy jego składu.

Następną podjętą przez trenera czynnością będzie przeprowadzenie z Tobą wywiadu, aby poznać Twoje cele, wspólnie możemy ustalić, co chcesz osiągnąć, co jest dla Ciebie ważne i na czym chcemy się skupić w naszej współpracy. Dzięki takiej konsultacji również możemy wyznaczyć częstotliwość treningów, stworzyć pewnego rodzaju plan na najbliższe miesiące.

Najczęstsza obawa przed pierwszym treningiem EMS

Czasem spotykamy się z obawą, że nie wiesz, czy sobie poradzisz z takim specyficznym rodzajem treningu.

Z jednej strony rozumiemy Twoje obawy, a z drugiej, spójrz na fakty.

Wszystkie ćwiczenia wykonujesz pod okiem trenera, ani na chwilę nie zostajesz z niczym sam/ sama. Już od samego początku masz ustalony plan treningowy, który stopniowo, krok po kroku realizujesz.

Dzięki wykonywanym ćwiczeniom i systematycznym treningom, wypracujemy wspólnie efekty, które pozwolą Ci maksymalnie wykorzystać pracę Twoich mięśni, a przede wszystkim zrealizować Twoje sylwetkowe cele.

Jeśli jeszcze się zastanawiasz, masz jakieś obawy, przyjdź do nas i pogadajmy o tym!

Kup trening testowy, klikając w poniższy link i czekaj na telefon od jednego z naszych trenerów:

Do zobaczenia!

Zakup trening testowy i oczekuj na kontakt ze strony studia celem umówienia treningu

@studioemsbodytime

Jak przygotować się praktycznie do treningu EMS?? Przygotowania do treningu – na ok 1,5 godziny do 2 godzin spożywamy lekki posiłek – w ten dzień zaleca się wypicie większej ilości wody – na trening dobrze jest przyjść wypoczętym – zabrać ze sobą obuwie zmienne – oraz przybory pod prysznic – cały strój wypożyczamy na miejscu, specjalistyczna bielizna do treningu EMS #ems #emstraining #krakow #trenerems #zalety #gym #trening #20min #emslife #trend #trenerpersonalny #kraków #goodvibes#pytaniaiodpowiedzi #motivation #moc #radosc #szczescie #rozwoj #power #inspiracja @UŚMIECH▪️ROZWÓJ▪️ LIFESTYLE @TrenerGotz

♬ dźwięk oryginalny – Studio BodyTime EMS