12.11.2021

Skuteczny plan treningowy – ćwiczenia z użyciem EMS

Czytaj całość
12.11.2021

Czy można trenować po kontuzji i urazach?

Czytaj całość
08.11.2021

Trening EMS – mniej kontuzji, większe bezpieczeństwo

Czytaj całość
04.11.2021

Trening redukcyjny z użyciem EMS

Czytaj całość
30.07.2021

Sposoby na zakwasy

O ile wątróbkę i szpinak jeszcze da się lubić, trudno znaleźć osobę, która lubiłaby mieć zakwasy. Niestety, to się dość często zdarza. Zwłaszcza jeżeli trening był intensywny, a Ty nie trenowałeś przez dłuższy czas. Co prawda trening EMS trwa tylko 20-minut, a jego intensywność można bardzo dobrze dostosować do potrzeb konkretnej osoby. Niemniej jednak nie jest to trening na tyle magiczny, aby nie było szans na powstanie po nim zakwasów. Co robić, kiedy się pojawią? Poznaj nasze sprawdzone sposoby!

Czytaj całość
10.07.2021

Trening EMS – rano czy wieczorem?

Twoja przygoda z treningami EMS dopiero się zaczęła? A może trenujesz już miesiącami? Możliwe, że wciąż nie masz pewności, o jakiej porze dnia wykonywać najlepiej treningi elektrostymulacji? Trening EMS — rano, czy wieczorem? A może po południu? Pozwól, że rozwiążemy Twoje problemy!

Czytaj całość
03.07.2021

3 kroki każdego mężczyzny, by schudnąć do ślubu!

Chcesz schudnąć do ślubu, ale wydaje Ci się to niemałym wyzwaniem? Podejdź do tego po męsku i podołaj mu! Nie będę Cię przekonywać, że jest to łatwe, ale jeżeli uda Ci się zrealizować cel, będziesz dumny przed sobą, gośćmi weselnymi i świeżo poślubioną małżonką. Ten krótki poradnik ma za zadanie nie tylko Cię zachęcić, aby podołać wyzwaniu, ale również zaproponować sposoby, które znacznie ułatwią Ci realizację celu!

Czytaj całość
15.06.2021

Jak schudnąć do ślubu? Praktyczny poradnik dla kobiet

Termin Twojego ślubu zbliża się wielkimi krokami, a Tobie wciąż daleko do talii osy? Tłuszcz zalewa boczki, uda, brzuch i pośladki i boisz się, że będzie to wyglądać dość nieatrakcyjnie pod obcisłą sukienką? Zdradzę Ci sposoby, które pomogą Ci pozbyć się tego problemu. I to naprawdę w krótkim czasie.

Czytaj całość
22.05.2021

Odżywianie przed i po treningu EMS

Zapewne zdajesz sobie sprawę, jak istotną rolę w naszym życiu odgrywa odpowiednie odżywianie. Tym ważniejsze jest, co spożywasz, aby czerpać największe korzyści z treningów. Jeżeli tu jesteś, pewnie masz pojęcie o tym, jak ważne w naszej diecie są warzywa, a jak szkodliwe fast foody. Dlatego będzie dziś o jedzeniu, ale konkretnie. Odpowiem na często zadawane przez naszych klientów pytania: “Co jeść przed treningiem EMS?” oraz “Co najlepiej zjeść po treningu?”

Czytaj całość
06.05.2021

Trening w parze – lepsza motywacja

Nudzi Cię samotny trening? Słabo motywuje? A może zwyczajnie boisz się sam/sama trenować? W takich przypadkach warto pomyśleć o treningu w parze! Nie masz partnera/partnerki? Nie szkodzi! Taki trening możesz też odbyć z przyjacielem, siostrą, a nawet rodzicem. I gwarantujemy — wspólny sport świetnie integruje!

Czytaj całość