O Body Time Kraków

how-its-start-image

Body Time Studio powstało z miłości do ruchu i szacunku do wspaniałej maszyny, jaką jest ludzkie ciało. Stworzyliśmy miejsce gdzie miło spędzisz czas, poczujesz się dobrze i usprawnisz swoją figurę podczas 20 minutowego treningu EMS. Twoje potrzeby są dla nas ważne, dlatego oferujemy kompleksową pomoc przy odchudzaniu, poprawie sprawności fizycznej, kształtowaniu sylwetki, profilaktyce zdrowego kręgosłupa oraz ochronie zdrowia.

Przede wszystkim człowiek w centrum

Nasz zespół

Poznaj naszych trenerów.

trener personalny Kraków, EMS, Studio, treningi ems Kraków

Norbert Gotz

Trener personalny od 2012 roku. Absolwent AWF w Krakowie, certyfikowany trener personalny i trener EMS, instruktor kulturystyki, gimnastyki i pływania. Z aktywnością fizyczną związany od najmłodszych lat. Doradza nie tylko jak trenować, ale również jak się odżywiać. Pasjonuje się medycyną naturalną co stanowi idealnie połączenie wraz z aktywnością fizyczną i zdrowym odżywianiem!

Piotr Derewecki

Student ostatniego roku fizjoterapii na krakowskim AWF. Przygodę z siłownią zaczął 6 lat temu. Od tego czasu nieustanie doskonali swoje umiejętności i zdobywa wiedzę naukową. Chcę Ci pomóc uniknąć błędów oraz podzielić się moim doświadczeniem. Jako trener jestem fanem zdrowego i bezpiecznego podejścia w osiąganiu wyznaczonych celów treningowych. Uwielbiam wycieczki górskie, a w wolnym czasie można mnie spotkać na spacerze na Kopcu Kraka lub Bulwarach Wiślanych… no chyba, że oglądam serial :)

Nasze studio

Zapraszamy do nas

Body Time Studio mieści się przy ul. Lipskiej 8 w Krakowie. W naszym studio zapewniamy pełen komfort korzystania z usług. Posiadamy bezpłatny parking dla klientów, rozbudowaną strefę szatniową z prysznicami, dużą i komfortową strefę treningu oraz lobby gdzie możesz odpocząć po skończonej sesji ćwiczeń.