O Body Time Kraków

how-its-start-image

Body Time Studio powstało z miłości do ruchu i szacunku do wspaniałej maszyny, jaką jest ludzkie ciało. Stworzyliśmy miejsce gdzie miło spędzisz czas, poczujesz się dobrze i usprawnisz swoją figurę podczas 20 minutowego treningu EMS. Twoje potrzeby są dla nas ważne, dlatego oferujemy kompleksową pomoc przy odchudzaniu, poprawie sprawności fizycznej, kształtowaniu sylwetki, profilaktyce zdrowego kręgosłupa oraz ochronie zdrowia.

Przede wszystkim człowiek w centrum

Nasz zespół

Poznaj naszych trenerów.

trener personalny Kraków, EMS, Studio, treningi ems Kraków

Norbert Gotz

Trener personalny od 2012 roku. Absolwent AWF w Krakowie, certyfikowany trener personalny i trener EMS, instruktor kulturystyki, gimnastyki i pływania. Z aktywnością fizyczną związany od najmłodszych lat. Doradza nie tylko jak trenować, ale również jak się odżywiać. Pasjonuje się medycyną naturalną co stanowi idealnie połączenie wraz z aktywnością fizyczną i zdrowym odżywianiem! www.norbertgotz.pl

Adrian Jarząbek

Dyplomowany dietetyk sportowy oraz certyfikowany trener personalny z wieloletnim doświadczeniem. Pracuje zarówno z zawodowymi sportowcami, jak i z osobami aktywnymi fizycznie o niższym poziomie zaawansowania. Zindywidualizowany plan żywieniowy w połączeniu z odpowiednim treningiem, który ułoży, ułatwi realizację przez Ciebie zamierzonego celu.

Aleksandra Popielarz

Certyfikowana trenerka EMS, studentka fizjoterapii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Uwielbia dzielić się z ludźmi swoją pasją do ruchu. Ze sportem miała do czynienia od zawsze. Pasjonatka gór, wspinaczki, biegania i wielu innych.

Nasze studio

Zapraszamy do nas

Body Time Studio mieści się przy ul. Lipskiej 8 w Krakowie. W naszym studio zapewniamy pełen komfort korzystania z usług. Posiadamy bezpłatny parking dla klientów, rozbudowaną strefę szatniową z prysznicami, dużą i komfortową strefę treningu oraz lobby gdzie możesz odpocząć po skończonej sesji ćwiczeń.