O Body Time Kraków

how-its-start-image

Body Time Studio powstało z miłości do ruchu i szacunku do wspaniałej maszyny, jaką jest ludzkie ciało. Stworzyliśmy miejsce gdzie miło spędzisz czas, poczujesz się dobrze i usprawnisz swoją figurę podczas 20 minutowego treningu EMS. Twoje potrzeby są dla nas ważne, dlatego oferujemy kompleksową pomoc przy odchudzaniu, poprawie sprawności fizycznej, kształtowaniu sylwetki, profilaktyce zdrowego kręgosłupa oraz ochronie zdrowia.

Przede wszystkim człowiek w centrum

Nasz zespół

Poznaj naszych trenerów.

trener personalny Kraków, EMS, Studio, treningi ems Kraków

Norbert Gotz

Trener personalny od 2012 roku. Absolwent AWF w Krakowie, certyfikowany trener personalny i trener EMS, instruktor kulturystyki, gimnastyki i pływania. Z aktywnością fizyczną związany od najmłodszych lat. Doradza nie tylko jak trenować, ale również jak się odżywiać. Pasjonuje się medycyną naturalną co stanowi idealnie połączenie wraz z aktywnością fizyczną i zdrowym odżywianiem!

Monika Żurek

Cześć, jestem trenerką EMS z Międzynarodową Licencją Glucker kolleg@ Level 1. Absolwentką wychowania fizycznego, instruktorką pływania i lekkoatletyki. Uwielbiam pracę z drugim człowiekiem, bardzo dbam o przyjazną atmosferę i dobrą energię podczas treningów. W treningu stawiam na usprawnienie ciała podopiecznego oraz maksymalnie skupiam się na potrzebach tej jednej osoby. W wolnym czasie lubię czytać książki o rozwoju osobistym, aktywnie spędzać czas na długich spacerach, zimą w górach na desce, a latem nad jeziorami na windserfingu.

Jan Bednarz

Cześć, jestem Janek.
Aktywny tryb życia towarzyszy mi od najmłodszych lat, studiuję fizjoterapię na krakowskim AWFie i od 3 lat jestem legitymowanym instruktorem tańca sportowego. Przez 13 lat rozwijałem swoją pasję do tańca, co zaowocowało uzyskaniem mistrzowskiej klasy tanecznej „S”. Mam przyjemność rozpocząć przygodę jako trener personalny EMS i na pewno postaram się zarazić swoim entuzjazmem i sportowym nastawieniem, aby każdy z naszych podopiecznych osiągnął swoje cele.

Natalia Kęćko

Cześć, jestem Natalia - karateka, studentka psychologii, pasjonatka psychologii sportu, a przede wszystkim pracy z drugim człowiekiem. Od dziecka pielęgnuję w sobie zamiłowanie do treningu - od karate, przez bieganie, po ćwiczenia motoryczne i fitness. W pracy zależy mi na wsłuchaniu się w potrzeby drugiej osoby. Poza salą treningową stawiam na rolę prostych form codziennej aktywności fizycznej i takim podejściem staram się zarażać innych. Kraków cenię sobie za bliskość do górskich szlaków. :)

Maks Bednarz

Cześć jestem Maks. Od dziecka mam styczność z aktywnością fizyczną. Próbowałem wielu sportów, moje serce skradł hokej na lodzie, w którym miałem największe osiągnięcia. Na co dzień studiuje na AWFie gdzie staram się pogłębiać swoją wiedzę. Lubię pomagać ludziom i bardzo mnie cieszy kiedy widzę ich progres.

Nasze studio

Zapraszamy do nas

Body Time Studio mieści się przy ul. Lipskiej 8 w Krakowie. W naszym studio zapewniamy pełen komfort korzystania z usług. Posiadamy bezpłatny parking dla klientów, rozbudowaną strefę szatniową z prysznicami, dużą i komfortową strefę treningu oraz lobby gdzie możesz odpocząć po skończonej sesji ćwiczeń.